Revalidatie-afdeling Bosch verpleeghuis tijdelijk omgetoverd tot kraamhotel
9 augustus 2024 om 11:56
< 1 min lezen

Revalidatie-afdeling Bosch verpleeghuis tijdelijk omgetoverd tot kraamhotel

In verpleeg- en verzorgingstehuis Nieuwehagen in Den Bosch is deze zomer een tijdelijk kraamhotel van Welkom Kraamzorg geopend. Pas bevallen vrouwen die vanwege personeelstekorten geen kraamverzorgende thuis kunnen krijgen, kunnen hier tijdelijk terecht voor vier dagen zorg. Dit meldt BN de Stem. 

Welkom Zorg was een tijdje op zoek naar een ruimte voor kraamzorg en daar reageerde BrabantZorg op. De kraamkamers zijn geopend op de afdeling geriatrische revalidatiezorg. Dit is mogelijk omdat er  tijdens de zomervakantie minder operaties worden uitgevoerd en minder revalidatie- en herstelcliënten er een bed nodig hebben. In de kraamzorg is de zomer juist een extra drukke periode vanwege personeel dat op vakantie is en het grotere aantal geboortes.

Tot eind september kunnen kraamvrouwen uit Den Bosch en omgeving terecht in het kraamhotel. “Alles wat moeders en baby’s nodig hebben, is er. En het ruikt ook gewoon naar Zwitsal”, aldus directeur Hilde Verbruggen van Welkom Kraamzorg.

Relevante artikelen

Alles van kraamzorg
    • Kraamzorg

    Beurs van 10.000 euro voor drie jonge onderzoekers babygezondheid

    Vandaag om 10:22
    • Kraamzorg

    Kleinere kans op eczeem bij baby’s met hond in huis

    Gisteren om 11:40

Aankomende evenementen

19 Sep
Jong & Parkinson event | derde zaterdag van september
  • Gelderland
02 Oct
Borstvoedingscafé
  • Friesland
05 Oct
Regionaal IC-café over delier
  • Noord-Brabant