17 januari 2013 om 08:12
< 1 min lezen

Shakira houdt babyshower voor kansarme kinderen

AMSTERDAM (Novum/AP) – Shakira houdt een online babyshower voor kansarme kinderen. De zwangere zangeres en haar vriend Gerard Piqué roepen vrienden en familie op om minstens vijf dollar uit te geven aan een cadeau op een speciale website van Unicef.

“Om de geboorte van ons eerste kind te vieren hebben wij een virtuele babyshower georganiseerd”, zegt FC Barcelona-voetballer Piqué in een filmpje. “Wij willen kansarme kinderen in de hele wereld graag helpen.” Volgens Shakira wordt de opbrengst van de babyshower besteed aan onder meer voedselpakketten en vaccinaties. “Daarmee kunnen we de levens redden van honderdduizenden kinderen.”

De 35-jarige Shakira kondigde in september haar zwangerschap aan. De zangeres heeft ruim twee jaar een relatie met de tien jaar jongere Piqué.

Relevante artikelen

Alles van kraamzorg
    • Kraamzorg

    Kosteloze abortuszorg voor ongedocumenteerde zwangeren in Amsterdam

    Gisteren om 13:17
    • Kraamzorg

    Volle ziekenhuizen zetten druk op bevallingen rond feestdagen

    18 december 2025 om 10:32

Aankomende evenementen

21 Dec
Algemene rondleidingen bij OlmenEs
  • Friesland
13 Jan
Van ex-partner naar co-ouder
  • Noord-Brabant
08 Feb
Als het spel te ver gaat – gokschade herkennen in de huisartsenpraktijk en de basis-GGZ
  • Limburg