21 november 2012 om 13:34
< 1 min lezen

Uitbreiding kraamafdeling MCL op tijd klaar voor grotere vraag

LEEUWARDEN – De uitbreiding van de kraamafdeling van het Medisch Centrum Leeuwarden (MCL) is nog op tijd klaar voor de verwachte grotere vraag naar geboortezorg uit de regio Noordoost Friesland. Deze vraag komt mede door het sluiten van de kliniek verloskunde van het ziekenhuis De Sionsberg in Dokkum. Dit meldt het MCL.

“We hadden bij het MCL vanzelfsprekend al rekening gehouden met een mogelijke grotere zorgvraag rond de bevalling uit de regio Dokkum”, aldus Gynaecoloog Doaitse Wilbers.

De uitbreidingen van het Leeuwarder ziekenhuis zijn dus nog op tijd klaar en het ziekenhuis kan de verwachte extra zorgvraag goed aan. De kwaliteit van de zorg blijft zo gegarandeerd, zegt Wilbers. Er komt onder andere een extra verloskamer en meer faciliteiten voor verloskundigen.

© Nationale Zorggids / Florian Kersten

Relevante artikelen

Alles van kraamzorg
    • Kraamzorg

    Onjuiste registratie bemoeilijkt vermindering van dwangmaatregelen in ggz

    26 november 2024 om 09:53
    • Kraamzorg

    Gehandicaptenzorg onder druk: zzp’ers en lage tarieven dwingen tot uitstel van investeringen

    26 november 2024 om 09:49

Aankomende evenementen

08 Mar
Café Doodgewoon
  • Noord-Brabant
09 Mar
Basis workshop Peristomale huidproblemen
  • Utrecht
10 Mar
Het Luchtmoment
  • Noord-Brabant
15 Mar
Congres Samen voor Gezondheid, Zorg en Welzijn
  • Utrecht