21 november 2012 om 13:34
< 1 min lezen

Uitbreiding kraamafdeling MCL op tijd klaar voor grotere vraag

LEEUWARDEN – De uitbreiding van de kraamafdeling van het Medisch Centrum Leeuwarden (MCL) is nog op tijd klaar voor de verwachte grotere vraag naar geboortezorg uit de regio Noordoost Friesland. Deze vraag komt mede door het sluiten van de kliniek verloskunde van het ziekenhuis De Sionsberg in Dokkum. Dit meldt het MCL.

“We hadden bij het MCL vanzelfsprekend al rekening gehouden met een mogelijke grotere zorgvraag rond de bevalling uit de regio Dokkum”, aldus Gynaecoloog Doaitse Wilbers.

De uitbreidingen van het Leeuwarder ziekenhuis zijn dus nog op tijd klaar en het ziekenhuis kan de verwachte extra zorgvraag goed aan. De kwaliteit van de zorg blijft zo gegarandeerd, zegt Wilbers. Er komt onder andere een extra verloskamer en meer faciliteiten voor verloskundigen.

© Nationale Zorggids / Florian Kersten

Relevante artikelen

Alles van kraamzorg
    • Kraamzorg

    De Nationale Zorggids wenst iedereen een heel gelukkig nieuwjaar!

    Vandaag om 08:39
    • Kraamzorg

    Eigen bijdrage kraamzorg 2026: wat verandert er? 

    Gisteren om 15:35

Aankomende evenementen

13 Jan
Van ex-partner naar co-ouder
  • Noord-Brabant
08 Feb
Als het spel te ver gaat – gokschade herkennen in de huisartsenpraktijk en de basis-GGZ
  • Limburg
09 Mar
Basis workshop Peristomale huidproblemen
  • Utrecht