20 april 2016 om 14:56
< 1 min lezen

Voorlichtingsavond bevalling en kraambed 10 mei

De afdeling verloskunde van Noordwest Ziekenhuisgroep houdt op 10 mei 2016 een voorlichtingsavond over ‘bevalling en kraambed’. De bijeenkomst is van 19.30 tot 21.00 uur in de Pieter van Foreestzaal (huisnummer 015), ingang Metiusgracht van Noordwest Ziekenhuisgroep, locatie Alkmaar. Deze bijeenkomsten worden elke maand gehouden. 

Programma
Deze bijeenkomst is bestemd voor vrouwen die op de datum van de bijeenkomst 28 weken of langer zwanger zijn en hun naasten. Tijdens de voorlichtingsavond komen de poliklinische, klinische en thuisbevalling aan de orde. Na afloop is er ruimschoots de gelegenheid om vragen te stellen. De toegang is gratis. 
 
Aanmelden
Om deze bijeenkomst bij te wonen is aanmelding noodzakelijk. Belangstellenden kunnen hiervoor contact opnemen met de afdeling patiëntenvoorlichting (huisnummer 037) van  Noordwest Ziekenhuisgroep, locatie Alkmaar: telefoon 072 – 548 35 00. Meer informatie www.nwz.nl/agenda 
 
Fotoverhalen
Vrouwen die zwanger zijn en hun naasten kunnen zich goed op de bevalling voorbereiden. Zo vertellen 2 fotoverhalen ‘bevallen in MCA’ en ‘een keizersnede’ stap voor stap het hele zorgproces rondom een bevalling en een keizersnede. Meer informatie: www.mca.nl/verloskunde.

Relevante artikelen

Alles van kraamzorg
    • Kraamzorg

    OM eist in hoger beroep 8 jaar cel voor gastouder bij wie baby Anna overleed

    Gisteren om 16:17
    • Kraamzorg

    20-jarige vader uit Venlo aangehouden voor mogelijke betrokkenheid bij dood babyzoon

    Gisteren om 08:43

Aankomende evenementen

13 Jan
Van ex-partner naar co-ouder
  • Noord-Brabant
08 Feb
Als het spel te ver gaat – gokschade herkennen in de huisartsenpraktijk en de basis-GGZ
  • Limburg
09 Mar
Basis workshop Peristomale huidproblemen
  • Utrecht