21 mei 2013 om 15:28
< 1 min lezen

Wilhelmina Ziekenhuis Assen organiseert kraammarkt

ASSEN – Het Wilhelmina Ziekenhuis Assen organiseert op 1 juni de grootste kraammarkt van het Noorden, waar geïnteresseerden onder meer terecht kunnen voor kinderopvang- en kraamorganisaties en borstvoedingsdeskundigen. 

Het is het zevende opeenvolgende jaar dat het ziekenhuis de kraammarkt organiseert. Op de markt zijn verschillende standjes voor zwangere vrouwen, jonge ouders, (toekomstige) grootouders en andere belangstellenden.

Ongeveer 50 standhouders verkopen op de markt producten die bedoeld zijn voor baby’s en bieden er informatie over uiteenlopende zaken als kinderopvang, geboortekaartjes en babymassage. De kraammarkt zal plaatsvinden in de centrale hal van het ziekenhuis en de toegang is gratis.

© Nationale Zorggids / Ype van Woersem

Relevante artikelen

Alles van kraamzorg
    • Kraamzorg

    Kosteloze abortuszorg voor ongedocumenteerde zwangeren in Amsterdam

    Vandaag om 13:17
    • Kraamzorg

    Volle ziekenhuizen zetten druk op bevallingen rond feestdagen

    Gisteren om 10:32

Aankomende evenementen

21 Dec
Algemene rondleidingen bij OlmenEs
  • Friesland
13 Jan
Van ex-partner naar co-ouder
  • Noord-Brabant
08 Feb
Als het spel te ver gaat – gokschade herkennen in de huisartsenpraktijk en de basis-GGZ
  • Limburg