6 november 2012 om 09:20
< 1 min lezen

Gelre Apeldoorn organiseert endoscopie-tour

APELDOORN – Gelre ziekenhuizen in Apeldoorn organiseert op 22 november een informatiebijeenkomst over endoscopie, zo meldt het ziekenhuis.

Onderdeel van de avond is een rondleiding over de scopie-afdeling. Daar krijgen belangstellenden een goed beeld van wat er op de afdeling aan onderzoek wordt verricht en welke behandelingen er plaatsvinden.

Rondleidingen worden tussen 19.00 en 20.00 uur en 20.00 en 21.00 uur gegeven. Omdat er slechts een beperkt aantal plaatsen vrij is kunnen belangstellenden zich alleen via de website van het ziekenhuis aanmelden.

Endoscopie is een onderzoek waarbij met behulp van een dunne, flexibele slang (endoscoop) met aan het uiteinde een camera in het lichaam kan worden gekeken, zoals in de maag en darmen, en waarmee een operatie kan worden uitgevoerd.

© Nationale Zorggids / Martijn Keitz

Relevante artikelen

Alles van medisch
    • Medisch

    Onjuiste registratie bemoeilijkt vermindering van dwangmaatregelen in ggz

    26 november 2024 om 09:53
    • Medisch

    Gehandicaptenzorg onder druk: zzp’ers en lage tarieven dwingen tot uitstel van investeringen

    26 november 2024 om 09:49

Aankomende evenementen

08 Mar
Café Doodgewoon
  • Noord-Brabant
09 Mar
Basis workshop Peristomale huidproblemen
  • Utrecht
10 Mar
Het Luchtmoment
  • Noord-Brabant
15 Mar
Congres Samen voor Gezondheid, Zorg en Welzijn
  • Utrecht