12 december 2018 om 15:37
< 1 min lezen

Dinnershow voor ouderen met Jochem van Gelder

Van der Valk Hotel Groningen – Hoogkerk in Eelderwolde vormt woensdag 9 januari het decor voor een dinnershow voor ouderen. Deze show wordt gepresenteerd door Jochem van Gelder. 

Het ‘Praatjesdiner’ is georganiseerd door de Hanzehogeschool Groningen-studenten Eline, Melina, Jesse, Gijs en Meike, in samenwerking met Stichting Star én Jochem van Gelder.
 
Eenzaamheid
Zij binden hiermee de strijd aan met een groot probleem onder ouderen: eenzaamheid. Volgens het Nationaal Ouderenfonds voelt 1 op de 4 ouderen zich eenzaam en hebben velen van hen slechts eens per maand een sociaal contact. 
 
Uitgangspunt is ouderen een fantastische avond te bezorgen, met show, een diner én mensen om zich heen. De organisatie hoopt bovendien dat de ouderen er blijvende sociale contacten aan overhouden.
 
Lees verder

Relevante artikelen

Alles van ouderenzorg
    • Ouderenzorg

    Lichaam gevonden van vermiste dementerende man die wegliep uit verpleeghuis

    24 december 2025 om 10:57
    • Ouderenzorg

    Wat kost een verpleeghuis in 2026? Eigen bijdrage Wlz uitgelegd

    24 december 2025 om 09:45

Aankomende evenementen

13 Jan
Van ex-partner naar co-ouder
  • Noord-Brabant
08 Feb
Als het spel te ver gaat – gokschade herkennen in de huisartsenpraktijk en de basis-GGZ
  • Limburg
09 Mar
Basis workshop Peristomale huidproblemen
  • Utrecht