27 februari 2013 om 10:24
< 1 min lezen

Hoe tevreden zijn Wmo-cliënten in Ommen en Hardenberg?

OMMEN/HARDENBERG – De gemeenten Ommen en Hardenberg laten onderzoeken of de inspanningen rondom de ondersteuning en diensten in het kader van de Wet maatschappelijke ondersteuning (Wmo) effect hebben.

Benchmarkspecialist SGBO heeft inmiddels een enquête naar 800 willekeurig geselecteerde cliënten in Hardenberg en 400 in Ommen opgestuurd om de tevredenheid over de hulp die de gemeenten vanuit de Wmo bieden te peilen.

Via dit cliënttevredenheidsonderzoek willen de Overijsselse gemeenten weten in hoeverre de geboden ondersteuning de aanvrager met een beperking in staat stelt langer zelfstandig te kunnen blijven wonen en mee te doen aan de maatschappij. Verder zullen de ervaringen van de eigen cliënten worden vergeleken met die van cliënten in andere gemeenten.

Omdat de twee gemeenten samenwerken in de Bestuursdienst Ommen-Hardenberg, wordt dit onderzoek gezamenlijk uitgevoerd. Naar verwachting worden begin juni de uitkomsten bekend gemaakt.

© Nationale Zorggids / Martijn Keitz

Relevante artikelen

Alles van ouderenzorg
    • Ouderenzorg

    IGJ ontvangt meer registraties over dwang in de zorg

    Gisteren om 16:44
    • Ouderenzorg

    Wilders opent aanval op Jetten vanwege zorgkeuzes

    Gisteren om 14:59

Aankomende evenementen

10 Dec
Lotgenotencontact voor Mantelzorgers (donderdag) – West Maas en Waal door Sociom
  • Gelderland
11 Dec
Kerstmarkt bij OlmenEs
  • Friesland
13 Dec
Vier samen kerst bij Safina en Sociom
  • Noord-Brabant