5 september 2014 om 17:24
< 1 min lezen

Huisartsen doen mee met mantelzorgconvenant Lelystad

De Lelystadse huisartsen hebben tijdens een feestelijk moment met wethouder Janneke Sparreboom van Wmo, Gezondheidszorg en Cultuur het Lelystadse mantelzorgconvenant ondertekend. Hiermee leggen zij vast dat zij willen samenwerken met andere partijen op het gebied van mantelzorgondersteuning. Dit meldt de gemeente Lelystad.

Het mantelzorgconvenant van de gemeente Lelystad bestaat sinds maart 2014 en moet bijdragen aan een goede ondersteuning van mantelzorgers in de stad. Wethouder Sparreboom: ‘Ik ben verheugd dat de huisartsen meedoen in de samenwerking rondom mantelzorgondersteuning. Het is belangrijk dat de mogelijkheden tot ondersteuning beter bekend worden bij de mantelzorgers en dat bereik je door een goede samenwerking tussen de partijen die mantelzorgondersteuning bieden. Via onder andere huisartsen worden mantelzorgers beter bereikt.’

Het mantelzorgconvenant is opgesteld door organisaties die in de praktijk te maken hebben met mantelzorgers. De Bedrijfskring Lelystad zal het convenant ook onder de aandacht brengen van het bedrijfsleven in de stad.

© Nationale Zorggids

Relevante artikelen

Alles van ouderenzorg
    • Ouderenzorg

    DAF Museum biedt digitale rondleidingen aan voor bewoners van zorginstellingen

    Vandaag om 09:59
    • Ouderenzorg

    Ouderenzorg Utrecht slaat handen ineen en werft ongeschoold personeel met zorghart

    Vandaag om 09:42

Aankomende evenementen

08 Feb
Als het spel te ver gaat – gokschade herkennen in de huisartsenpraktijk en de basis-GGZ
  • Limburg
09 Mar
Basis workshop Peristomale huidproblemen
  • Utrecht
29 Mar
Workshop urostoma en kanker
  • Utrecht