2 maart 2016 om 15:08
< 1 min lezen

Livestream via Youtube voor belastingvragen

Belastingen, leuker kunnen we het niet maken… Nu iedere Almeerder de gemeentelijke aanslag weer in de brievenbus, al dan niet digitaal, heeft gekregen, komen ook de vragen. 

Via telefoon (KCC), maar ook via Social Media proberen we die vragen zo goed ogelijk te beantwoorden. En, omdat we het misschien wel gemakkelijker kunnen maken, bij wijze van experiment gaan we a.s. donderdagmiddag met een live-uitzending via YouTube algemene gemeentebelastingvragen beantwoorden. Iedere Almeerder kan (via de chat) zijn vragen stellen, en een belastingexpert geeft live antwoord via beeld.
 
LET OP: Persoonlijke vragen kunnen we op dat moment niet beantwoorden. Hiervoor kun je het beste zelf telefonisch contact voor opnemen via 14 036
 
De uitzending is tussen half vier en half zes, en is via Youtube te volgen. 
 
https://www.youtube.com/channel/UChIy3Zb4WKm5C8glumw1FKA
 
Vragen stellen kan alleen als je ingelogd bent op je Google-account.
Dit is een proef om te kijken of we ook live-streaming in kunnen zetten om met onze inwoners in contact te komen, en snel te kunnen reageren op vragen. Hoeveel kijkers we krijgen… geen idee. Net als hoeveel vragen. De uitzending wordt ook opgenomen, dus wie niet “live” kan kijken kan hem altijd later nog afspelen.

Relevante artikelen

Alles van ouderenzorg
    • Jeugdzorg

    Eerste stapjes kind deels genetisch bepaald

    16 mei 2025 om 12:48
    • Jeugdzorg

    TopzorgGroep neemt jeugdzorgorganisatie Intraverte over

    15 mei 2025 om 07:56

Aankomende evenementen

19 May
Nationale AI in de Zorg Congres
  • Noord-Holland
26 May
Dokter in de Zaal: alles over radiologie
  • Drenthe
04 Jun
Hét netwerkcongres over Data en AI
  • Zuid-Holland