1 oktober 2019 om 15:18
< 1 min lezen

Middag muziek en dementie: de kracht van muziek

Muziektherapeuten, verpleegkundigen, activiteitenbegeleiders, agogen, musici, kunstenaars, onderzoekers, orthopedagogen, studenten, mantelzorgers en andere betrokkenen zijn op woensdag 25 september te gast in het Prins Claus Conservatorium voor een themamiddag over muziek en dementie. 

“Dementie hoeft geen belemmering te zijn voor emotionele diepgang.” (…) “Er is altijd nog een ik, dat kan worden aangesproken, ook al kan dat misschien alleen gebeuren door muziek.” Oliver Sacks in Musicofilia (2007)
 

Muziekkussen

Het is de vijfde en (voorlopig) laatste bijeenkomst in de reeks Korreweg Dementievriendelijk Ervaringsmiddagen. Deze keer niet in buurtcentrum Floreshuis maar in het Prins Claus Conservatorium. Een middag met methodiek, persoonlijke verhalen en natuurlijk muziek!
 
Lees verder

Relevante artikelen

Alles van ouderenzorg
    • Ouderenzorg

    ‘Chronisch zieken profiteren nauwelijks van verlaging zorgkosten’

    Vandaag om 11:16
    • Ouderenzorg

    Anti-verouderingsmedicijnen gevaarlijker dan gedacht

    Vandaag om 11:03

Aankomende evenementen

10 Mar
AMS workshop: writing a good abstract
  • Noord-Holland
10 Mar
Slim samenwerkenin de zorg event.
  • Utrecht
11 Mar
Workshop uiterlijke verzorging voor patiënten met kanker
  • Gelderland