30 januari 2015 om 09:29
< 1 min lezen

Muzikale Valentijnsdag voor 55-plussers in Veendam

Op zaterdag 14 februari organiseert Breehorn, Bruisend Hart Veendam een muzikale middag op Valentijnsdag. Het evenement wordt voor de vierde keer plaats en is bedoeld voor 55-plussers van de wijk Sorghvliet in Veendam. In MFC Breehorn wordt een optreden verzorgd door Wia Buze. Dat meldt de Veendammer.

Buze begon op jonge leeftijd aan haar zangcarrière en won vele prijzen. Zij bracht verschillende albums uit met uiteenlopende muziek, van ballads tot licht klassiek. Maar bovenal is ze een waardig vertegenwoordiger van Groningen en het Gronings, de taal die ze naar eigen zeggen zal blijven zingen tot ze erbij neervalt.

De toegangsprijs is bewust laag gehouden en dat is mede mogelijk gemaakt door de inzet van vele vrijwilligers en stagiaires en door een bijdrage uit het wijkbudget. De toegang tot deze middag kost in de voorverkoop 6,50 euro. Een kopje koffie/thee met iets lekkers en een consumptie met een hapje zijn gratis.

Het programma is van 14.30 – 16.00 uur. De zaal is open vanaf 14.00 uur. Kaarten in de voorverkoop zijn tot 6 februari te koop bij de receptie van scholengemeenschap Winkler Prins, J.G. Pinksterstraat 26 te Veendam (tel. 0598-364656) op werkdagen tussen 9.00 en 15.00 uur. Kaarten aan de kassa kosten 7,50 euro.

© Nationale Zorggids

Relevante artikelen

Alles van ouderenzorg
    • Ouderenzorg

    11 procent meer mensen bracht laatste levensfase door in hospice

    16 mei 2025 om 09:55
    • Ouderenzorg

    Ondanks problemen in de ouderenzorg blijven cliënten met een ruime 8 zeer tevreden

    15 mei 2025 om 12:24

Aankomende evenementen

19 May
Nationale AI in de Zorg Congres
  • Noord-Holland
26 May
Dokter in de Zaal: alles over radiologie
  • Drenthe
04 Jun
Hét netwerkcongres over Data en AI
  • Zuid-Holland