30 november 2012 om 11:01
< 1 min lezen

Nieuw programma in ouderenzorg vermindert werkdruk

UTRECHT – Om de werkdruk in verpleeg- en verzorgingshuizen te verminderen en zo meer tijd te kunnen besteden aan de cliënt, hebben vier kennis- en adviesorganisaties Productive Care ontwikkeld, zo meldt cliëntorganisatie LOC Zeggenschap in zorg.

Vilans, TNO Management Consultants, Centraal BegeleidingsOrgaan (CBO) en CC zorgadviseurs bundelden hun deskundigheid en ervaring samen met dit nieuwe verbeterprogramma als resultaat.

Het programma verbetert in de ouderenzorg niet alleen de kwaliteit en veiligheid, maar zorgt er ook voor dat de medewerkers meer tijd hebben voor de cliënten. Bovendien vinden ze meer voldoening in hun werk en neemt de effectiviteit aantoonbaar toe.

Het programma moet nog getest worden en wordt eind januari aan geïnteresseerde bestuurders gepresenteerd.

© Nationale Zorggids / Martijn Keitz

Relevante artikelen

Alles van ouderenzorg
    • Ouderenzorg

    Anna Ziekenhuis opent gespecialiseerde afdeling voor ouderen met botbreuken

    Gisteren om 14:40
    • Ouderenzorg

    Ouderen en mensen met beperking in Wlz vaak dubbel verzekerd voor tandarts en fysio

    Gisteren om 09:28

Aankomende evenementen

09 Dec
Het Luchtmoment door Sociom
  • Noord-Brabant
10 Dec
Lotgenotencontact voor Mantelzorgers (donderdag) – West Maas en Waal door Sociom
  • Gelderland
11 Dec
Kerstmarkt bij OlmenEs
  • Friesland