19 december 2012 om 15:38
< 1 min lezen

Ouderenzorg Ruurlo in beweging

RUURLO – Bij Sensire werken in Ruurlo meerdere wijkteams samen om zich in te spannen voor ouderen die thuis hulp nodig hebben. Twee van de drie wijkteams voor thuiszorg zullen voortaan vanuit het Kulturhus in het Gelderse dorp gaan werken, zo meldt de stichting voor gezondheid, zorg en welzijn.

Sensire biedt op de nieuwe locatie een gratis inloopspreekuur, waar vragen over onder andere wonen, welzijn en de belasting van mantelzorgers kunnen worden gesteld. Samen met de cliënt wordt naar een passende oplossing gezocht.

Sensire is al meer dan zestig jaar actief in de Gelderse Achterhoek op het gebied van gezondheid, zorg en welzijn. De organisatie heeft mensen werken in de thuishulp, wijkzorg, maatschappelijk werk en thuisbegeleiding.

© Nationale Zorggids / Florian Kersten

Relevante artikelen

Alles van ouderenzorg
    • Ouderenzorg

    Anna Ziekenhuis opent gespecialiseerde afdeling voor ouderen met botbreuken

    Gisteren om 14:40
    • Ouderenzorg

    Ouderen en mensen met beperking in Wlz vaak dubbel verzekerd voor tandarts en fysio

    Gisteren om 09:28

Aankomende evenementen

09 Dec
Het Luchtmoment door Sociom
  • Noord-Brabant
10 Dec
Lotgenotencontact voor Mantelzorgers (donderdag) – West Maas en Waal door Sociom
  • Gelderland
11 Dec
Kerstmarkt bij OlmenEs
  • Friesland