28 juni 2013 om 18:35
< 1 min lezen

Polikliniek Ouderengeneeskunde definitief van start in Diaconessenhuis

MEPPEL – Na een succesvolle proef van Zorgcombinatie Noorderboog, wordt de polikliniek Ouderengeneeskunde definitief geopend in het Diaconessenhuis. Hierdoor moet de zorg voor ouderen bij wie verschillende problemen tegelijkertijd spelen, minder belastend worden. Dit meldt Refdag.

Voorheen leefde er vaak onduidelijkheid bij zowel de patiënt als de huisarts, als een patiënt meerdere problemen kende en daarmee meerdere verwijzingen nodig had. Doordat huisartsen patiënten nu verwijzen naar de polikliniek Ouderengeneeskunde, zal de behandeling sneller en gecoördineerd verlopen. 
 
Binnen zeven dagen ontvangt de patiënt een uitnodiging voor een afspraak, waarbij ziekenhuisbezoeken zoveel mogelijk gecombineerd worden. De patiënt hoeft dan minder vaak naar het ziekenhuis te komen, wat minder belastend is.  
 
De polikliniek is ontwikkeld in samenwerking met huisartsen, medisch specialisten, specialisten ouderengeneeskunde en verpleegkundigen.
 
© Nationale Zorggids

Relevante artikelen

Alles van ouderenzorg
    • Ouderenzorg

    Amandel Bloesem Woonzorg Groep is gestopt met zorg verlenen en heeft cliënten overgedragen

    Gisteren om 10:03
    • Ouderenzorg

    Dit jaar al 10.631 incidenten met nepagenten; daders richten zich vooral op 70-plussers

    Gisteren om 09:21