4 juni 2013 om 19:18
< 1 min lezen

Rotterdammer (90) redt 19-jarige vrouw uit water

(Novum) – Een 90-jarige Rotterdammer heeft dinsdagmiddag een 19-jarige vrouw uit het water gered. Ze was al helemaal onder water verdwenen en het kostte haar redder vanwege de krachtige stroming behoorlijk wat kracht om haar weer boven te krijgen, meldt de politie.

De vrouw uit Rotterdam stond rond 14.00 uur op de Plantagelaan op een steiger aan de Maas en verloor haar evenwicht toen de steiger bewoog door de golven. De krasse knar zag het gebeuren en twijfelde geen moment. Hij wist de drenkeling naar een paal te duwen en trok haar daarna op de steiger.

De vrouw is in een ziekenhuis nagekeken, maar hield geen verwondingen over aan het incident. Zowel zij als haar hoogbejaarde redder waren volgens de politie erg geschrokken.

Relevante artikelen

Alles van ouderenzorg
    • Ouderenzorg

    Ouderen in specialistisch verzorgingshuis verdrietig vanwege gedwongen verhuizing

    Vandaag om 13:36
    • Ouderenzorg

    Anna Ziekenhuis opent gespecialiseerde afdeling voor ouderen met botbreuken

    5 december 2025 om 14:40

Aankomende evenementen

09 Dec
Het Luchtmoment door Sociom
  • Noord-Brabant
10 Dec
Lotgenotencontact voor Mantelzorgers (donderdag) – West Maas en Waal door Sociom
  • Gelderland
11 Dec
Kerstmarkt bij OlmenEs
  • Friesland