24 januari 2013 om 12:22
< 1 min lezen

‘Strijd voor thuiszorg’ in Nieuwegein

NIEUWEGEIN – Het plan van het nieuwe kabinet om de huishoudelijke hulp voor een grote groep mensen niet meer te vergoeden, zal volgens vakbond Abvakabo FNV voor rekening komen van zowel cliënten als het personeel in de thuiszorg, zo meldt cliëntenorganisatie LOC Zeggenschap in zorg.

Om aandacht te vragen voor de toekomst van de huishoudelijke zorg houden thuiszorgmedewerkers in samenwerking met de vakbond op 4 februari een actiebijeenkomst ‘Strijd voor thuiszorg’ in Nieuwegein.

Door de bezuinigingsmaatregel zullen veel cliënten het in de toekomst zonder hulp moeten doen of de hulp zelf moeten betalen. Volgens de organisatoren zijn thuiszorgmedewerkers echter de oren en ogen van de zorg.

Tijdens de actiebijeenkomst vindt een groot thuiszorgdebat plaats waaraan ook politici zullen deelnemen.

© Nationale Zorggids / Martijn Keitz

Relevante artikelen

Alles van ouderenzorg
    • Ouderenzorg

    Anna Ziekenhuis opent gespecialiseerde afdeling voor ouderen met botbreuken

    Gisteren om 14:40
    • Ouderenzorg

    Ouderen en mensen met beperking in Wlz vaak dubbel verzekerd voor tandarts en fysio

    Gisteren om 09:28

Aankomende evenementen

09 Dec
Het Luchtmoment door Sociom
  • Noord-Brabant
10 Dec
Lotgenotencontact voor Mantelzorgers (donderdag) – West Maas en Waal door Sociom
  • Gelderland
11 Dec
Kerstmarkt bij OlmenEs
  • Friesland