23 november 2012 om 21:42
< 1 min lezen

Verzorgingshuis vervangt sloten na diefstal

DEN BOSCH (Novum) – Een verzorgingshuis in Den Bosch laat alle 150 sloten van het pand vervangen nadat dieven er met de kluis vandoor gingen. In die kluis bevonden zich ook de sleutels van de kamers van alle bewoners, laat een woordvoerder van verzorgingshuis Zuiderschans vrijdag weten.

De kluis werd op de vroege woensdagochtend meegenomen. Sindsdien loopt in het gebouw beveiliging rond. Daarnaast moeten bezoekers die het pand in willen zich bij de receptie aanmelden.

De ongeveer 125 bewoners van het verzorgingshuis, die woensdagochtend direct geïnformeerd zijn, reageerden rustig op het nieuws. “Er is gelukkig geen paniek uitgebroken”, meldt de zegsvrouw.

Om te voorkomen dat de dieven het pand nu binnen kunnen komen, is vrijdag gestart met het vervangen van de sloten van de buitendeuren. Vervolgens worden de 140 sloten binnen in het pand vervangen. Naar verwachting gaat datg zeker een week duren.

Relevante artikelen

Alles van ouderenzorg
    • Ouderenzorg

    Ouderen en mensen met beperking in Wlz vaak dubbel verzekerd voor tandarts en fysio

    Vandaag om 09:28
    • Ouderenzorg

    Zorgorganisaties Het Hoge Veer en Mijzo mogen fuseren van NZa

    Gisteren om 15:14

Aankomende evenementen

09 Dec
Het Luchtmoment door Sociom
  • Noord-Brabant
10 Dec
Lotgenotencontact voor Mantelzorgers (donderdag) – West Maas en Waal door Sociom
  • Gelderland
11 Dec
Kerstmarkt bij OlmenEs
  • Friesland