12 mei 2023 om 16:06
< 1 min lezen

Neem je hulphond niet mee naar huldiging Feyenoord

Breng geen hulphond mee naar de verwachte huldiging van Feyenoord maandag in Rotterdam. De Stichting Gebruikers Assistentiehonden (SGA) denkt dat het alcohol- en vuurwerkverbod tijdens het evenement niet te handhaven is. “Denk altijd eerst aan het welzijn van je hond.”

De gemeente Rotterdam en de politie verwachten veel voetbalfans bij de huldiging als Feyenoord zondag wint van Go Ahead Eagles. Als dat gebeurt, is de club uit Rotterdam landskampioen. “Wil je je met je assistentiehond tussen een hossende, springende en schreeuwende mensenmassa van tienduizenden personen begeven waarvan er een aantal niet vies zijn om vuurwerk en fakkels af te steken?”, vraagt de SGA zich af.

Controle

Bij de entree van het huldigingsgebied worden bezoekers volgens de gemeente gecontroleerd op onder meer vuurwerk en alcohol. Gevonden goederen worden in beslag genomen. De Rotterdamse politie liet eerder weten maandag vele honderden mensen in te zetten om het kampioensfeest van Feyenoord in goede banen te leiden.

Als Feyenoord kampioen wordt, zal de huldiging vanaf 12.00 uur op het stadhuis aan de Coolsingel zijn. Supporters mogen vanaf 9.00 uur op de Coolsingel staan.

Door: ANP

Relevante artikelen

Alles van gehandicaptenzorg
    • Gehandicaptenzorg

    Nynke Boonstra vervang Evelyn Finnema als lid van raad van toezicht Vanboeijen

    24 december 2025 om 15:21
    • Gehandicaptenzorg

    Landelijke monitor brengt voor het eerst leefsituatie LHBTQIA+-personen met beperking in beeld

    23 december 2025 om 14:00

Aankomende evenementen

13 Jan
Van ex-partner naar co-ouder
  • Noord-Brabant
08 Feb
Als het spel te ver gaat – gokschade herkennen in de huisartsenpraktijk en de basis-GGZ
  • Limburg
09 Mar
Basis workshop Peristomale huidproblemen
  • Utrecht