27 juni 2019 om 13:50
< 1 min lezen

Inboedel Slotervaart brengt 1,5 miljoen op

Het veilen van de boedel van het failliete Slotervaartziekenhuis heeft in totaal 1,5 miljoen euro opgebracht, maakten de curatoren bekend.

Het ging om meer dan vierduizend kavels verdeeld over elf veilingen sinds maart van dit jaar. Onder meer de inventaris van operatiekamers, medische apparatuur en computers gingen onder de hamer. De curatoren zeggen tevreden te zijn met de opbrengst.

Verkoop MC Slotervaart

Over de verkoop van het gebouw van MC Slotervaart liggen de curatoren in de clinch met de gemeente Amsterdam. Zij willen het ziekenhuispand aan vastgoedbedrijf Zadelhoff verkopen, maar daar is het stadsbestuur het niet mee eens. De gemeente kijkt naar mogelijkheden om het gebouw zelf te verwerven. Amsterdam wil een deal met Zadelhoff voorkomen, omdat dan het pand in handen zou komen van oud-eigenaar Loek Winter. Onder zijn leiding ging het ziekenhuis eerder failliet.

Door: ANP

Relevante artikelen

Alles van ziekenhuizen
    • Ziekenhuizen

    Zoon eist meer duidelijkheid over verdachte dood vader; zorgverleners mogelijk onder ede verhoord

    Gisteren om 12:02
    • Ziekenhuizen

    Stroomuitval in Sint Jans Gasthuis door waterschade; vandaag geen afspraken of operaties meer

    Gisteren om 11:43

Aankomende evenementen

13 Jan
Van ex-partner naar co-ouder
  • Noord-Brabant
08 Feb
Als het spel te ver gaat – gokschade herkennen in de huisartsenpraktijk en de basis-GGZ
  • Limburg
09 Mar
Basis workshop Peristomale huidproblemen
  • Utrecht