10 juni 2020 om 12:18
< 1 min lezen

Veiligheidswaarschuwing AH tapas Spaanse Fuet Iberico om salmonella

Albert Heijn heeft besloten de AH tapas Spaanse Fuet Iberico (90 gram) met de houdbaarheidsdata (THT) 04-07-2020 en 06-07-2020 per direct uit de winkels terug te halen. Het gaat alleen om de producten met deze specifieke houdbaarheidsdata. Het product bevat mogelijk salmonella. Dit meldt de Nederlandse Voedsel- en Warenautoriteit (NVWA).

Het consumeren van de fuet met deze houdbaarheidsdata kan mogelijk voedselinfecties veroorzaken en een gevaar vormen voor de gezondheid, vooral bij jonge kinderen, ouderen, mensen met een verzwakt afweersysteem en zwangere vrouwen. Raadpleeg uw (huis)arts bij vragen over gezondheidsproblemen.

Klanten worden dringend verzocht de AH tapas Spaanse Fuet Iberico (90 gram) niet te eten en terug te brengen naar een Albert Heijn-winkel. Klanten krijgen hun geld terug.

Door: Nationale Zorggids

Relevante artikelen

Alles van ziekenhuizen
    • Kraamzorg

    IGJ gaat bestuurlijke boetes openbaar maken vanaf 2026

    29 december 2025 om 13:31
    • Kraamzorg

    Slechts 10 dagen onvoorwaardelijke cel voor Groninger die baby zwaar mishandelde

    24 december 2025 om 16:18

Aankomende evenementen

13 Jan
Van ex-partner naar co-ouder
  • Noord-Brabant
08 Feb
Als het spel te ver gaat – gokschade herkennen in de huisartsenpraktijk en de basis-GGZ
  • Limburg
09 Mar
Basis workshop Peristomale huidproblemen
  • Utrecht