Inspectie onderzoekt de huisartsenketen Centric Health
23 januari 2023 om 09:27
< 1 min lezen

Inspectie onderzoekt de huisartsenketen Centric Health

De Inspectie Gezondheidszorg en Jeugd heeft een onderzoek ingesteld naar huisartsenketen Centric Health, bevestigt een woordvoerder na berichtgeving van De Telegraaf.

Aanleiding voor het onderzoek zijn meldingen die over Centric Health zijn binnengekomen, maar de inspectiedienst wil niets loslaten over de aard daarvan. De Telegraaf schrijft over vestigingen van de huisartsenketen in Rotterdam waar de artsen te veel patiënten zouden hebben, wat onder meer ten koste zou gaan van de bereikbaarheid van de huisartsenposten.

Tijdelijk

Centric Health is niet bereikbaar voor commentaar, maar stelt in De Telegraaf dat er slechts tijdelijk te veel patiënten per arts waren. Het bedrijf zegt druk bezig te zijn meer huisartsen te vinden.

De Inspectie Gezondheidszorg en Jeugd stelde eerder al een onderzoek in naar huisartsenpraktijken die zijn overgenomen door bedrijven. De inspectie wil de mogelijke risico’s in kaart brengen die deze vorm van huisartsenzorg voor patiënten heeft.

Door: ANP

Relevante artikelen

Alles van zorgpersoneel
    • Zorgpersoneel

    Hulpverleners die baby reanimeren bekogeld met vuurwerk

    Vandaag om 10:00
    • Zorgpersoneel

    De Nationale Zorggids wenst iedereen een heel gelukkig nieuwjaar!

    Gisteren om 08:39

Aankomende evenementen

13 Jan
Van ex-partner naar co-ouder
  • Noord-Brabant
08 Feb
Als het spel te ver gaat – gokschade herkennen in de huisartsenpraktijk en de basis-GGZ
  • Limburg
09 Mar
Basis workshop Peristomale huidproblemen
  • Utrecht