18 januari 2017 om 11:12
< 1 min lezen

1600 steunbetuigingen voor ‘Red het Refaja’

De actie ‘Red het Refaja’ van de SP is in een week door ruim 1600 mensen gesteund. De actie was opgezet om ervoor te zorgen dat het Refaja ziekenhuis niet wordt afgeslankt. Dat meldt RTV Noord.

De SP is bang dat Treant Zorggroep de afdelingen Intensive Care (IC), spoedeisende hulp (SEH) en verloskunde overhevelt naar de ziekenhuizen in Emmen en Hoogeveen, maar de zorggroep ontkent dit vooralsnog.

De politieke partij is fel tegen de plannen van Treant en richtte daarom de actie op. Middels een actieformulier konden deelnemers hun steun aan het Refaja betuigen. Bovendien konden zij vrijwillig hun telefoonnummer achterlaten om geïnformeerd te worden over een actiebijeenkomst van ‘Red het Refaja’. Meer dan de helft van de mensen heeft daar gehoor aan gegeven.

Door: Redactie Nationale Zorggids

Relevante artikelen

Alles van ziekenhuizen
    • Ziekenhuizen

    Volledige patiëntenstop bij bijna kwart van huisartsen in Nederland

    Gisteren om 14:50
    • Ziekenhuizen

    Alcoholpauze na de drukke feestdagen? Doe dan mee met Dry January 2026

    Gisteren om 12:45

Aankomende evenementen

13 Jan
Van ex-partner naar co-ouder
  • Noord-Brabant
08 Feb
Als het spel te ver gaat – gokschade herkennen in de huisartsenpraktijk en de basis-GGZ
  • Limburg
09 Mar
Basis workshop Peristomale huidproblemen
  • Utrecht