6 maart 2020 om 15:56
< 1 min lezen

Aantal coronabesmettingen in Nederland naar 128

Het aantal besmettingen met het coronavirus in ons land is sinds donderdag met 46 nieuwe patiënten gestegen tot 128 gevallen. De man die vrijdag overleed, is meegeteld, meldt het RIVM.

Van de nieuwe patiënten liggen er vijf in het ziekenhuis. De overige nieuwe patiënten zitten in thuisisolatie.

101 patiënten zijn volgens het RIVM of in het buitenland besmet geraakt of hadden contact andere besmette mensen. Bij de andere gevallen is dat nog niet vastgesteld.

Op deze kaart op de website van het RIVM staat per gemeente het aantal mensen dat positief is getest op het coronavirus. Het gaat om de gemeente waar de patiënt woont. Alle actuele informatie over het coronavirus is te vinden op de RIVM-website. Vragen? Bel met het speciale informatienummer: 0800-1351. Dit telefoonnummer is dagelijks bereikbaar van 8:00 tot 20:00 uur.

Door: ANP

Relevante artikelen

Alles van ziekenhuizen
    • Ziekenhuizen

    Mogelijk meer zieke kinderen uit Gaza opgenomen in Nederlandse ziekenhuizen

    Vandaag om 09:55
    • Ziekenhuizen

    Herverwijzen via VGZ en ZorgDomein: sneller zorg zonder extra huisartsbezoek

    Gisteren om 09:15

Aankomende evenementen

11 Dec
Kerstmarkt bij OlmenEs
  • Friesland
13 Dec
Vier samen kerst bij Safina en Sociom
  • Noord-Brabant
21 Dec
Algemene rondleidingen bij OlmenEs
  • Friesland