22 mei 2013 om 10:10
< 1 min lezen

Arnhemse studenten van intensive care

(Novum) – De studenten van het ROC Rijn IJssel in Arnhem die vorige week gewond raakten na een val van een balustrade op een terrein van defensie zijn allemaal van de afdeling intensive care af. Dat heeft een woordvoerder van het ROC woensdag gezegd.

De leerlingen van het ROC oefenden woensdag in de stad met het interne bijstandsteam van de gevangenis in Arnhem. De leerlingen deden mee in het kader van hun opleiding tot beveiliger. Ze vielen van een vier meter hoge balustrade en liepen hoofd- en nekverwondingen op. In totaal vielen er zes gewonden. Donderdag mochten de eerste twee naar huis.

De woordvoerder kon nog niet zeggen wanneer de overige vier naar huis kunnen. Hij liet wel weten dat het ‘beter’ met hen gaat.

Relevante artikelen

Alles van ziekenhuizen
    • Ziekenhuizen

    Ouders uitbehandeld 3-jarig meisje Maastricht UMC+ halen geld op voor behandeling in Turkije

    Gisteren om 13:52
    • Ziekenhuizen

    Lagere werkdruk op bevalafdeling dankzij slimme bewaking bij pijnstilling

    Gisteren om 12:04

Aankomende evenementen

19 Sep
Jong & Parkinson event | derde zaterdag van september
  • Gelderland
02 Oct
Borstvoedingscafé
  • Friesland
05 Oct
Regionaal IC-café over delier
  • Noord-Brabant