3 juni 2015 om 17:45
< 1 min lezen

Iglo haalt ‘Visschnitzels’ terug

(Novum) - In een beperkt aantal producten met de naam 'Iglo Visschnitzel' kunnen kleine stukjes plastic zitten. Consumenten wordt daarom gevraagd producten met de hieronder genoemde houdbaarheidsdatum niet te consumeren.

(Novum) – In een beperkt aantal producten met de naam ‘Iglo Visschnitzel’ kunnen kleine stukjes plastic zitten. Consumenten wordt daarom gevraagd producten met de hieronder genoemde houdbaarheidsdatum niet te consumeren.

Het gaat om visschnitzels met de houdbaarheidsdatum mei 2016 en de volgende productiecodes die geprint zijn aan de zijkant van de verpakking: L5044AK066, L5044BK066 en L5044CK066.

Als consumenten het deel van de verpakking met houdbaarheidsdatum en productiecode opsturen aan Iglo, krijgen zij het aankoopbedrag terug.

 

Relevante artikelen

Alles van ziekenhuizen
    • Ziekenhuizen

    Veel vrouwen kunnen na borstverwijdering veilig afzien van bestraling

    Gisteren om 16:10
    • Ziekenhuizen

    ‘Belangenverstrengeling bij advies over afslankmedicatie’

    Gisteren om 15:22

Aankomende evenementen

11 Nov
Course: Participatory action research
  • Noord-Holland