12 mei 2025 om 09:08
< 1 min lezen

‘Kwaadaardige vorm van chronische kanker’ vastgesteld bij Cornald Maas

Door: ANP

Cornald Maas heeft een “kwaadaardige vorm van chronische kanker”. Dat vertelt de 62-jarige songfestivalcommentator zaterdag in een uitgebreid interview met het AD.

Maas kwam daar begin vorige zomer achter, na het Eurovisie Songfestival met Joost Klein. Hij ontdekte een “raar bobbeltje” onder zijn voet. “Na veel onderzoeken bleek het te gaan om een zeer zeldzame vorm van kwaadaardige chronische kanker, die zich maar op een paar plekken kan manifesteren: je handen, onderbeen en voet”, vertelt hij. “Onder mijn voet is het afdoende weggesneden en er werden geen uitzaaiingen gevonden, maar zodra ik weer zo’n plek krijg, moet ik meteen actie ondernemen.”

Geen afschuwelijk traject

De commentator wil het verhaal “niet groter maken dan het is, omdat ik niet zo’n afschuwelijk traject van chemotherapie heb moeten doorstaan”, zegt hij tegen de krant.

Relevante artikelen

Alles van ziekenhuizen
    • Ziekenhuizen

    Wat kost een ziekenhuisbevalling in 2026?

    Vandaag om 15:56
    • Ziekenhuizen

    Zeshonderd Nederlanders melden zich als stamceldonor na oproep ziek Vlaams meisje

    Vandaag om 13:58

Aankomende evenementen

13 Jan
Van ex-partner naar co-ouder
  • Noord-Brabant
08 Feb
Als het spel te ver gaat – gokschade herkennen in de huisartsenpraktijk en de basis-GGZ
  • Limburg
09 Mar
Basis workshop Peristomale huidproblemen
  • Utrecht