12 april 2013 om 10:57
< 1 min lezen

Lezing Jeroen Bosch Ziekenhuis over blaaskanker

DEN BOSCH – In de reeks lezingen ‘Dokter op Dinsdag’ van het Jeroen Bosch Ziekenhuis in Den Bosch zullen op 23 april twee urologen vertellen over de symptomen en het verloop van de ernstige ziekte blaaskanker, zo meldt de zorginstelling.

In de meeste gevallen is blaaskanker niet direct een heel gevaarlijke ziekte, maar dat kan het wel worden. Het belangrijkste symptoom is zichtbaar bloed in de urine, zeker als er geen andere klachten bij zijn zoals pijn bij het plassen of heel erg vaak moeten plassen.

Dokter op Dinsdag wordt op de laatste dinsdagavond van de maand georganiseerd en is bestemd voor een breed publiek. De lezing ‘Dokter, er zit bloed in mijn urine’ wordt gehouden door de urologen Bart Schrier en Jorg Oddens.

© Nationale Zorggids / Martijn Keitz

Relevante artikelen

Alles van ziekenhuizen
    • Ziekenhuizen

    Wat kost een ziekenhuisbevalling in 2026?

    24 december 2025 om 15:56
    • Ziekenhuizen

    Zeshonderd Nederlanders melden zich als stamceldonor na oproep ziek Vlaams meisje

    24 december 2025 om 13:58

Aankomende evenementen

13 Jan
Van ex-partner naar co-ouder
  • Noord-Brabant
08 Feb
Als het spel te ver gaat – gokschade herkennen in de huisartsenpraktijk en de basis-GGZ
  • Limburg
09 Mar
Basis workshop Peristomale huidproblemen
  • Utrecht