16 januari 2013 om 09:07
< 1 min lezen

Martini Ziekenhuis bouwt paviljoen

GRONINGEN – Het Martini Ziekenhuis gaat een paviljoen bouwen waar patiënten, bezoekers, medewerkers en andere geïnteresseerden terecht kunnen voor ontspanning en activiteiten, zo meldt het Groningse ziekenhuis.

Het zogeheten Martini Paviljoen kan ook worden gebruikt door relaties van het ziekenhuis, zoals zorgpartners, buurtgenoten (verenigingen en bedrijven) en sponsoren. Zij kunnen er kleinschalige activiteiten organiseren en gebruik maken van de voorzieningen.

Het paviljoen komt in de binnentuin van het ziekenhuis, die daarvoor opnieuw zal worden ingericht. In het kader van deze herinrichting zullen bijzondere planten en bomen worden gepland. Ook komen er beschutte zitjes en terrassen, een waterpartij, speeltoestellen voor kinderen en wandelpaden.

Het geld voor de bouw van het paviljoen is ingezameld door Stichting Vrienden van het Martini Ziekenhuis. De financiële middelen die nodig zijn voor de herinrichting van de tuin, zijn nog niet volledig binnen.

© Nationale Zorggids / Martijn Keitz

Relevante artikelen

Alles van ziekenhuizen
    • Ziekenhuizen

    Nederland kan griepgolf niet ontwijken: ‘Variant is iets besmettelijker en ziekmakender’

    Vandaag om 09:27
    • Ziekenhuizen

    Overlevingskansen bij tuberculeuze meningitis verbeteren niet bij meer antibiotica

    Gisteren om 13:06

Aankomende evenementen

21 Dec
Algemene rondleidingen bij OlmenEs
  • Friesland
13 Jan
Van ex-partner naar co-ouder
  • Noord-Brabant
08 Feb
Als het spel te ver gaat – gokschade herkennen in de huisartsenpraktijk en de basis-GGZ
  • Limburg