20.000e wens in vervulling dankzij Stichting Ambulance Wens
21 juli 2023 om 11:21
< 1 min lezen

20.000e wens in vervulling dankzij Stichting Ambulance Wens

De Stichting Ambulance Wens, de organisatie die zich inzet voor het vervullen van laatste wensen van terminaal zieke en niet-mobiele mensen, laat vrijdag haar 20.000e wens in vervulling gaan. Dat gebeurt al sinds de oprichting dankzij de inzet van vrijwilligers, medische professionals en sympathisanten.

“De vervulling van de 20.000e wens markeert een belangrijke mijlpaal voor Stichting Ambulance Wens. Het is een moment om dankbaarheid te tonen aan alle vrijwilligers, donoren en partners die de stichting hebben gesteund bij het realiseren van zoveel waardevolle wensen”, schrijft de stichting in een persbericht.

Kees Veldboer

De stichting is in 2007 opgericht door Kees Veldboer, die tot zijn dood in 2021 directeur was. Veldboer, een ambulancechauffeur, richtte deze op met als doel de laatste wens van mensen met een terminale ziekte uit te laten komen door ze met een ambulance naar verschillende plekken in het binnen- en buitenland te brengen.

Het concept van de stichting is in veel andere landen overgenomen. In 2016 werd Veldboer door de BBC uitgeroepen tot de meest inspirerende man van het moment.

Door: ANP

Relevante artikelen

Alles van ziekenhuizen
    • Ziekenhuizen

    Wat kost een ziekenhuisbevalling in 2026?

    24 december 2025 om 15:56
    • Ziekenhuizen

    Zeshonderd Nederlanders melden zich als stamceldonor na oproep ziek Vlaams meisje

    24 december 2025 om 13:58

Aankomende evenementen

13 Jan
Van ex-partner naar co-ouder
  • Noord-Brabant
08 Feb
Als het spel te ver gaat – gokschade herkennen in de huisartsenpraktijk en de basis-GGZ
  • Limburg
09 Mar
Basis workshop Peristomale huidproblemen
  • Utrecht