2 december 2014 om 08:37
< 1 min lezen

Opbrengst ebola-actie al boven de 8 miljoen

(Novum) – De actie van de Samenwerkende Hulporganisaties (SHO) tegen ebola heeft al bijna 8,15 miljoen euro opgebracht. Dat bleek maandag uit een tussenstand van de nationale actie.

Vrijdagavond, op de laatste avond van de actieweek Stop de ebolaramp!, was er ruim 7,4 miljoen euro opgehaald. Nu blijkt, na verrekening tussen de banken en het bijstorten van de bedragen die op een aantal acceptgiro’s waren binnengekomen, dat bij dit bedrag meer dan 700.000 euro kan worden opgeteld.

Giro 555 blijft overigens nog tot begin februari open voor donaties voor de strijd tegen de ziekte. Maar de SHO zendt geen tv- en radiospotjes meer uit om de hulpactie onder de aandacht te brengen, alleen nog oproepen via sociale media.

 

Relevante artikelen

Alles van ziekenhuizen
    • Ziekenhuizen

    CWZ zet samenwerking met vijf cardiologen definitief stop na langdurig conflict

    Vandaag om 09:35
    • Ziekenhuizen

    FIOD pakt vier mensen op om verkoop illegale geneesmiddelen en injectiepennen

    16 mei 2025 om 14:29

Aankomende evenementen

19 May
Nationale AI in de Zorg Congres
  • Noord-Holland
26 May
Dokter in de Zaal: alles over radiologie
  • Drenthe
04 Jun
Hét netwerkcongres over Data en AI
  • Zuid-Holland