24 december 2012 om 10:33
< 1 min lezen

Rihanna geeft bijna twee miljoen aan ziekenhuis

BRIDGETOWN (Novum) – Rihanna heeft diep in de buidel getast om een ziekenhuis op Barbados te steunen. De 24-jarige zangeres doneerde 1,75 miljoen dollar ter nagedachtenis aan haar aan kanker overleden oma. Dat schrijft entertainmentzender E!

Rihanna bracht zaterdag een bezoek aan het Queen Elizabeth Hospital met haar moeder en de man van haar oma. “Dit is mijn manier om iets terug te geven aan Barbados”, zei de zangeres over haar geboorteland.

Het geld van Rihanna wordt besteed aan apparatuur voor de afdeling radiotherapie van het ziekenhuis. “Ik geloof dat dit grote invloed heeft op inwoners van Barbados”, zei de zangeres. “Ik heb dit gedaan om levens te redden, of ze in ieder geval te verlengen.”
 

Relevante artikelen

Alles van ziekenhuizen
    • Ziekenhuizen

    Onjuiste registratie bemoeilijkt vermindering van dwangmaatregelen in ggz

    26 november 2024 om 09:53
    • Ziekenhuizen

    Gehandicaptenzorg onder druk: zzp’ers en lage tarieven dwingen tot uitstel van investeringen

    26 november 2024 om 09:49

Aankomende evenementen

09 Mar
Basis workshop Peristomale huidproblemen
  • Utrecht
10 Mar
Het Luchtmoment
  • Noord-Brabant
15 Mar
Congres Samen voor Gezondheid, Zorg en Welzijn
  • Utrecht
29 Mar
Workshop urostoma en kanker
  • Utrecht