28 oktober 2016 om 11:32
< 1 min lezen

Start bouwvoorbereidingen bouw Huisartsenpost Martini Ziekenhuis

Komende week starten de voorbereidende werkzaamheden voor de bouw van de nieuwe Huisartsenpost (HAP) bij het Martini Ziekenhuis in Groningen. In september is de plattegrond van de nieuwe HAP goedgekeurd en de daadwerkelijke bouw start in december. De HAP wordt voor de ambulancehal en aan de SEH gebouwd. Dit meldt het Martini Ziekenhuis.

Dat betekent dat de oprit naar de ambulancehal verplaatst wordt. De weg loopt straks langs de poli Chirurgie. De ambulancehal zelf wordt ook aangepast: de deuren gaan van de voor- en achterkant geheel naar de zijkant waarin 5 roldeuren worden geplaatst. Ambulances rijden straks de hal aan één kant in en uit.

Komende week gaat de firma Zuidema van start met de graafwerkzaamheden en het aanleggen van riolering en over enkele weken zal de nieuwe rijbaan voor ambulances worden aangelegd en worden de ambulancedeuren verplaatst. De voorbereidingen voor de bouw van de nieuwe HAP worden in december afgerond.

Door: Redactie Nationale Zorggids

Relevante artikelen

Alles van ziekenhuizen
    • Ziekenhuizen

    Ruim driekwart FNV-leden akkoord met nieuwe cao Ziekenhuizen

    25 april 2025 om 13:41
    • Ziekenhuizen

    SEH’s bereiden zich voor op drukke Koningsdag door ‘comazuipende’ jongeren

    25 april 2025 om 11:36

Aankomende evenementen

19 May
Nationale AI in de Zorg Congres
  • Noord-Holland
26 May
Dokter in de Zaal: alles over radiologie
  • Drenthe
04 Jun
Hét netwerkcongres over Data en AI
  • Zuid-Holland