8 maart 2013 om 15:25
< 1 min lezen

Verdachte ontsnapt uit ziekenhuis Tilburg

TILBURG (Novum) – Een 31-jarige verdachte van een woninginbraak is donderdagavond ontsnapt toen hij voor een behandeling in het ziekenhuis in Tilburg was. Een uitgebreide zoektocht naar de verdachte, waarbij een hond en een helikopter werden ingezet, leverde niets op.

De man zonder vaste woon- of verblijfplaats werd woensdag opgepakt voor een woninginbraak in december in Klundert, meldt de politie vrijdag. Hij had bij zijn aanhouding een wond aan zijn rechteronderarm die hij naar eigen zeggen een paar dagen eerder had opgelopen toen hij over een hek wilde springen. Hij was al naar het ziekenhuis geweest om de wond te laten hechten.

De wond begon donderdagmiddag te ontsteken, waarna agenten met de man naar de eerste hulp gingen. Tussen de behandelingen door zag hij kans de benen te nemen. Hoe dat heeft kunnen gebeuren is onduidelijk.

Relevante artikelen

Alles van ziekenhuizen
    • Ziekenhuizen

    Bloedverdunner Eliquis toch weer beschikbaar dankzij tijdelijke afspraken

    19 december 2025 om 16:30
    • Ziekenhuizen

    NVWA ontdekt regelmatig verboden medische claims bij Instagram-advertenties door influencers

    19 december 2025 om 15:38

Aankomende evenementen

21 Dec
Algemene rondleidingen bij OlmenEs
  • Friesland
13 Jan
Van ex-partner naar co-ouder
  • Noord-Brabant
08 Feb
Als het spel te ver gaat – gokschade herkennen in de huisartsenpraktijk en de basis-GGZ
  • Limburg