5 november 2012 om 14:24
< 1 min lezen

Zijn siliconen borstprothesen veilig?

ALMERE – Het Flevoziekenhuis in Almere organiseert op 14 november de informatie bijeenkomst over de veiligheid van borstprothesen, zo meldt het ziekenhuis.

De avond, getiteld ‘Zijn siliconen borstprothesen veilig?’, wordt gehouden om de ongerustheid bij vrouwen over de ontwikkelingen rondom de kwaliteit en veiligheid van siliconen borstimplantaten weg te nemen.

Tijdens de bijeenkomst zal plastisch chirurg Rob Noordanus van het ziekenhuis uitleg geven over de  veiligheidsaspecten, bijvoorbeeld over hoe de kwaliteit van een goede borstprothese kan worden herkend, wat de gevolgen zijn van de zogeheten pip- of m-prothesen en waarom deze moeten worden gewisseld. Vervolgens houdt senior manager breast, Rob Draijer van het bedrijf Allergan een presentatie over de McGhan-prothese.

De informatieavond vindt in het Auditorium in het Flevoziekenhuis plaats en start om 20.00 uur.

© Nationale Zorggids / Martijn Keitz

Relevante artikelen

Alles van ziekenhuizen
    • Ziekenhuizen

    Nieuwe voedingsrichtlijn Gezondheidsraad zet in op meer plantaardig en minder bewerkt eten

    Vandaag om 07:49
    • Ziekenhuizen

    Zuyderland sluit acutezorgafdeling Geleen langer door personeelstekort

    Gisteren om 11:24

Aankomende evenementen

09 Dec
Het Luchtmoment door Sociom
  • Noord-Brabant
10 Dec
Lotgenotencontact voor Mantelzorgers (donderdag) – West Maas en Waal door Sociom
  • Gelderland
11 Dec
Kerstmarkt bij OlmenEs
  • Friesland