17 november 2012 om 22:26
< 1 min lezen

Albert Heijn haalt hagelslag uit de handel

DEN HAAG (Novum) – Albert Heijn haalt een partij pure chocoladehagelslag van het merk Euro Shopper uit de winkels. De hagelslag kan melkpoeder bevatten, wat schadelijk kan zijn voor de gezondheid van mensen met een melkeiwitallergie of lactose-intolerantie, meldt de supermarktketen vrijdag.

Het gaat alleen om de pure hagelslag met de zogeheten batchnummers L12275 en L12276. Dit nummer staat op de bovenkant van de verpakking geprint.

Klanten met een melkeiwitallergie of lactose-intolerantie wordt dringend verzocht de hagel niet op te eten en het pak terug te brengen naar een van de filialen van Albert Heijn. Ze krijgen het aankoopbedrag terug. Mensen die geen melkeiwitallergie of lactose-intolerantie hebben, kunnen de hagelslag gewoon eten.

Relevante artikelen

Alles van zorgpersoneel
    • Zorgpersoneel

    Onjuiste registratie bemoeilijkt vermindering van dwangmaatregelen in ggz

    26 november 2024 om 09:53
    • Zorgpersoneel

    Gehandicaptenzorg onder druk: zzp’ers en lage tarieven dwingen tot uitstel van investeringen

    26 november 2024 om 09:49

Aankomende evenementen

08 Mar
Café Doodgewoon
  • Noord-Brabant
09 Mar
Basis workshop Peristomale huidproblemen
  • Utrecht
10 Mar
Het Luchtmoment
  • Noord-Brabant
15 Mar
Congres Samen voor Gezondheid, Zorg en Welzijn
  • Utrecht