21 februari 2020 om 11:40
< 1 min lezen

Ambulancepersoneel mishandeld door vrouw die niet geholpen wilde worden

Aan het begin van deze maand is ambulancepersoneel in Friesland mishandeld door de vrouw voor wie zij in actie kwamen. Het ging om een melding over een vrouw die onwel was geworden. Zij bleek niet blij te zijn met de toegesnelde ambulancebroeders. Het personeel overweegt om aangifte te doen tegen de vrouw. Dit meldt Leeuwarder Courant.

De ambulance rukte uit naar een vrouw aan de Voorstreek in Leeuwarden. Zij was onwel geworden en had daardoor een hoofdwond opgelopen. Ze was echter niet blij met de aangeboden hulp. Ze sloeg de hulpverleners meerdere malen.

Transportboeien in ambulance

Om haar toch naar het ziekenhuis te kunnen vervoeren, kreeg de vrouw speciale transportboeien om. Zo kon ze in bedwang worden gehouden tijdens de rit naar het Medisch Centrum Leeuwarden. Het ambulancepersoneel overweegt om aangifte te doen tegen de vrouw.

Door: Nationale Zorggids

Relevante artikelen

Alles van zorgpersoneel
    • Zorgpersoneel

    Van Hijum dient zzp-wetsvoorstel tegen schijnzelfstandigheid in bij Tweede Kamer

    Gisteren om 10:42
    • Zorgpersoneel

    Grote zorgen om duizenden Nederlanders zonder eigen huisarts

    7 juli 2025 om 11:15

Aankomende evenementen

19 Sep
Jong & Parkinson event | derde zaterdag van september
  • Gelderland
02 Oct
Borstvoedingscafé
  • Friesland
05 Oct
Regionaal IC-café over delier
  • Noord-Brabant