6 augustus 2014 om 13:55
< 1 min lezen

GGD onderzoekt ziekte in Brabants vakantiepark

In de Brabantse plaats Asten wordt een vakantiepark onderzocht door de GGD nadat daar afgelopen week ruim 60 vakantiegangers ziek werden. Zij moesten overgeven en hadden last van diarree. Dit meldt Skipr.

Acht vakantiegangers waren zo ziek dat ze zich bij een huisarts hebben gemeld. Een kind heeft kort in het ziekenhuis gelegen en maakt het inmiddels weer goed.

De provincie laat momenteel onderzoeken of de klachten zijn veroorzaakt door blauwalg in het  zwemwater. Het buitenwater van vakantiepark Prinsenmeer wordt onderzocht. Volgens een woordvoerder van de provincie is nog niet duidelijk waar de klachten vandaan komen ‘Het kan aan het drinkwater liggen, of bij wijze van spreken aan de kroketten die mensen hebben gegeten. Het is nu nog volkomen onduidelijk’, aldus de woordvoerder.

© Nationale Zorggids

Relevante artikelen

Alles van zorgpersoneel
    • Jeugdzorg

    Zesdaags proces misbruikverdachte Barendrecht van start

    Gisteren om 12:48
    • Jeugdzorg

    Veel kinderen met slecht oogzicht hebben geen bril, kapotte bril of niet de juiste sterkte

    Gisteren om 12:39

Aankomende evenementen

13 Jan
Van ex-partner naar co-ouder
  • Noord-Brabant
08 Feb
Als het spel te ver gaat – gokschade herkennen in de huisartsenpraktijk en de basis-GGZ
  • Limburg
09 Mar
Basis workshop Peristomale huidproblemen
  • Utrecht