17 januari 2017 om 15:43
< 1 min lezen

Kinderarts uit vak gezet om kinderporno

Een voormalig kinderarts van het Radboudumc in Nijmegen, die eerder werd opgepakt wegens het bezit van kinderporno, mag nooit meer als kinderarts werken. Hij mag wel als arts verder. Dat heeft het Regionaal Tuchtcollege Amsterdam dinsdag besloten, naar aanleiding van een klacht van de Inspectie voor de Gezondheidszorg (IGZ).

De politie nam in september 2015 een aantal gegevensdragers in beslag van de man waarop een grote hoeveelheid pornografische en erotische afbeeldingen stonden. Ook stonden daar dertien kinderpornografische afbeeldingen op. Daarnaast werden verscheidene chats aangetroffen die aan kinderporno te relateren waren.

De arts werd destijds direct ontslagen door het ziekenhuis en is inmiddels zo’n anderhalf jaar niet meer werkzaam als arts.

Door: ANP

Relevante artikelen

Alles van zorgpersoneel
    • Zorgpersoneel

    Honderden ongediplomeerde zorgverleners werkten jarenlang in de zorg

    Vandaag om 13:46
    • Zorgpersoneel

    Defensie steekt extra geld in medici

    Vandaag om 10:09

Aankomende evenementen

19 Sep
Jong & Parkinson event | derde zaterdag van september
  • Gelderland
02 Oct
Borstvoedingscafé
  • Friesland
05 Oct
Regionaal IC-café over delier
  • Noord-Brabant