4 april 2018 om 12:18
< 1 min lezen

Longpunt Oost Groningen houdt themamiddag over longaandoeningen

Op 19 april is er opnieuw Longpunt Oost Groningen, de maandelijkse ontmoeting waar longpatiënten en hun partners welkom zijn voor een themamiddag over longaandoeningen en het delen van ervaringen. Het onderwerp op 19 april is: ‘Meer bewegen met minder energie’. Dit meldt de gemeente Westerwolde.

Bewegen is gezond voor iedereen, maar in het bijzonder voor mensen met een longziekte. Hoe kunt u meer bewegen, terwijl u minder energie ervaart? Behoud van conditie is belangrijk voor longpatiënten. Voldoende bewegen, letten op de ademhaling, bij wie kunt u terecht om uw conditie op peil te krijgen en te houden? Welke hulpmiddelen zijn er mogelijk? Antwoord op deze vragen krijgen bezoekers van het Longpunt van deze maand. Spreker deze middag is Hilde Doornbos, fysiotherapeut bij Prenger & Hoekman. Het Longpunt vindt plaats in woonzorgcentrum Veenkade van Zorggroep Meander, Kaap de Goede Hoop 1 in Veendam, om 14.00 uur.

Iedereen kan gratis deelnemen aan het Longpunt. Voor meer informatie kan gemaild worden naar ellybeens@longfonds.nl of gekeken worden op www.groningen.longfonds.nl. Bezoekers worden verzocht geen parfum of andere geurtjes te gebruiken; veel longpatiënten hebben daar last van.

Door: Redactie Nationale Zorggids

Relevante artikelen

Alles van zorgpersoneel
    • Zorgpersoneel

    Onjuiste registratie bemoeilijkt vermindering van dwangmaatregelen in ggz

    26 november 2024 om 09:53
    • Zorgpersoneel

    Gehandicaptenzorg onder druk: zzp’ers en lage tarieven dwingen tot uitstel van investeringen

    26 november 2024 om 09:49

Aankomende evenementen

08 Mar
Café Doodgewoon
  • Noord-Brabant
09 Mar
Basis workshop Peristomale huidproblemen
  • Utrecht
10 Mar
Het Luchtmoment
  • Noord-Brabant
15 Mar
Congres Samen voor Gezondheid, Zorg en Welzijn
  • Utrecht