10 juli 2020 om 16:11
< 1 min lezen

Omstreden schoolbestuurder aan de slag als bestuursvoorzitter Martini

Het Groningse Martini Ziekenhuis heeft André Postema, geboren in die stad, aangetrokken als bestuursvoorzitter. Hiervoor werkte hij als directeur van het Limburgs Voortgezet Onderwijs, waaronder het VMBO Maastricht valt, maar stapte op nadat de school fouten had gemaakt bij het afnemen van de schoolexamens. Dit meldt Skipr. 

Alle eindexamens van de 354 leerlingen van VMBO Maastricht werden in 2018 ongeldig verklaard. Op de twee locaties waren de schoolexamens niet of onjuist afgenomen of geregistreerd. Daardoor kregen al deze leerlingen onterecht toegang tot het centraal examen. De leerlingen moesten maanden erna zogenaamde hersteltoetsen doen en konden erna toch een diploma ontvangen.
 
Postema weigerde maandenlang op te stappen als voorzitter van het college van bestuur van het Limburgs Voortgezet Onderwijs (LVO), maar deed dit uiteindelijk toch in november 2018.
 

Door: Nationale Zorggids

Relevante artikelen

Alles van zorgpersoneel
    • Ziekenhuizen

    Nieuwe eetwijzer laat zien op welk groente en fruit de meeste pesticiden zitten

    Vandaag om 14:23
    • Ziekenhuizen

    RIVM signaleert start jaarlijks griepseizoen

    Vandaag om 07:44