Opleiding tot begeleider gehandicaptenzorg in 20 weken bij ’s Heeren Loo
Ben jij geïnteresseerd in een carrière in de zorg, maar heb je nog niet de juiste papieren? Bij ’s Heeren Loo – Het Westerhonk krijg je de kans om in slechts 20 weken opgeleid te worden tot begeleider in de gehandicaptenzorg. Dit leer-werktraject biedt een unieke gelegenheid om het vak in de praktijk te leren, met een erkend certificaat en een direct betaald contract.
Het Westerhonk biedt een praktische opleiding zonder dat je daarvoor jarenlang moet studeren. In samenwerking met ROC Mondriaan volg je één lesdag per week, terwijl je de rest van de week aan de slag gaat in de zorgpraktijk. Gedurende het traject leer je werken met mensen met een verstandelijke beperking en moeilijk verstaanbaar gedrag, een doelgroep die vraagt om geduld en vakkennis.
Mbo-certificaten
Na afloop van de opleiding ontvang je twee erkende mbo-certificaten, die je verder helpen in je zorgcarrière. Bovendien krijg je de kans om door te groeien binnen de organisatie en je verder te ontwikkelen via de ’s Heeren Loo Academie. Als begeleider krijg je te maken met een veelzijdige werkplek en draag je bij aan het welzijn van de bewoners van het Westerhonk, een woonzorgpark in de mooie regio van Zuid-West Nederland.
Naast de waardevolle werkervaring biedt het Westerhonk goede arbeidsvoorwaarden, waaronder een contract van 28 uur per week, vakantiegeld en balansverlof. Als jij een zorg- of mensgericht diploma hebt en een passie voor zorg hebt, is dit een geweldige kans om een verschil te maken in het leven van anderen en een toekomst in de zorg te bouwen.