25 augustus 2015 om 10:47
< 1 min lezen

Reddingsbrigade blijft druk met hulpverlening

(ANP) – Reddingsbrigade Nederland blijft deze zomer druk met de hulpverlening op zee en andere recreatiegebieden. Het totaal aantal hulpverleningen is opgelopen tot 8152. Dat zijn er al 2000 meer dan in de zomer van vorig jaar. De registratie van de meldingen loopt nog twee weken door.

Deze zomer zijn er al meer mensen verdronken dan in heel 2014. Volgens Reddingsbrigade Nederland is dit aantal opgelopen naar elf. Tijdens Sail Amsterdam, waar de Reddingsbrigade ook actief was, kwam bij een ongeval een toeschouwer om het leven. In de Maarsseveense Plassen werd maandag een veertienjarige jongen dood in het water gevonden, die sinds zondagmiddag werd vermist.

Reddingsbrigade Nederland kwam afgelopen week 1014 keer in actie, waarvan 29 keer voor een redding uit een levensbedreigende situatie. Door de sterk aflandige wind kwamen op diverse plaatsen zwemmers in de problemen.

Relevante artikelen

Alles van zorgpersoneel
    • Zorgpersoneel

    Personeel zorgcentrum Cleijenborch ontvangt bedreigingen door appelmoesban

    23 januari 2026 om 14:06
    • Zorgpersoneel

    Wat is insuline en waarom kan het als moordwapen gebruikt worden?

    23 januari 2026 om 11:15

Aankomende evenementen

08 Feb
Als het spel te ver gaat – gokschade herkennen in de huisartsenpraktijk en de basis-GGZ
  • Limburg
09 Mar
Basis workshop Peristomale huidproblemen
  • Utrecht
29 Mar
Workshop urostoma en kanker
  • Utrecht