3 juni 2025 om 14:46
< 1 min lezen

Staatssecretaris VWS Maeijer solidair met Wilders: ‘Dit is politiek, het is wat het is’

Door: ANP

Bewindspersonen komen teleurgesteld aan bij het Catshuis waar een extra ministerraad is ingelast nu de PVV zich heeft teruggetrokken uit de coalitie. PVV-leider Geert Wilders wil dat zijn bewindspersonen direct vertrekken uit het kabinet, dat demissionair zal doorgaan de komende tijd. Of alle PVV’ers in het kabinet dat doen, is nog niet helemaal duidelijk.

PVV-staatssecretaris Vicky Maeijer voor Langdurige en Maatschappelijke Zorg zegt dat ze solidair is met Wilders en weggaat. “Dit is politiek, het is wat het is. En we gaan weer verder”. Ze zei dat ze het met heel veel plezier en enthousiasme heeft gedaan. BBB-staatssecretaris Jean Rummenie (Landbouw) vindt het “jammer” dat het zo loopt.

‘Verstandige sociaal-rechtse dingen’

BBB-minister en vicepremier Mona Keijzer is “hier wel verdrietig over. Want hier was eindelijk een meerderheid om verstandige sociaal-rechtse dingen te doen voor Nederland”.

Relevante artikelen

Alles van zorgpersoneel
    • Zorgpersoneel

    ‘Zorgmedewerkers moeten meer mogelijkheden krijgen om in te grijpen bij verward gedrag’

    Gisteren om 15:20
    • Zorgpersoneel

    Zeeuwse zorgorganisatie Viazorg wankelt, maar projecten blijven overeind

    Gisteren om 11:07

Aankomende evenementen

11 Dec
Kerstmarkt bij OlmenEs
  • Friesland
13 Dec
Vier samen kerst bij Safina en Sociom
  • Noord-Brabant
21 Dec
Algemene rondleidingen bij OlmenEs
  • Friesland