10 september 2014 om 13:02
< 1 min lezen

Top over zorgvernieuwing in internationaal perspectief

Op dinsdag 2 december organiseert Zorg voor innoveren de InternationaliseringsTOP. Met een divers publiek uit de zorg, de overheid, beleid en het bedrijfsleven wordt tijdens de top gesproken over zorgvernieuwing in internationaal perspectief. Dat meldt Zorg voor innoveren.

Nederland is een innovatief en vindingrijk land, dat nationaal en internationaal een bijdrage levert aan het oplossen van maatschappelijke vraagstukken. Als klein land is Nederland aangewezen op het buitenland, ook voor wat betreft de gezondheidszorg. Internationale samenwerking is bijvoorbeeld nodig voor onderzoek, fondsenwerving en het ontwikkelen van zorginnovaties.

De InternationaliseringsTOP vindt op 2 december 2014 plaats in Madurodam, een locatie waar Nederland laat zien waarin een klein land groot kan zijn. Zorg voor innoveren organiseert deze netwerkbijeenkomst in samenwerking met de Rijksdienst voor Ondernemend Nederland (RVO) en de Kamer van Koophandel (KvK). Naar aanleiding van deze bijeenkomst wordt een digitale InternationaliseringsGIDS gemaakt. Hierin bundelen we alle naar boven gehaalde kennis en de ervaringen van de dag.

Meer informatie over het programma en aanmelding is vanaf begin oktober te vinden op www.zorgvoorinnoveren.nl.

© Nationale Zorggids

Relevante artikelen

Alles van zorgpersoneel
    • Zorgagenda

    Mantelaar

    6 januari 2023 om 15:19
    • Zorgagenda

    Haar kleur was groen

    22 december 2022 om 10:56

Aankomende evenementen

08 Feb
Als het spel te ver gaat – gokschade herkennen in de huisartsenpraktijk en de basis-GGZ
  • Limburg
09 Mar
Basis workshop Peristomale huidproblemen
  • Utrecht
29 Mar
Workshop urostoma en kanker
  • Utrecht