5 februari 2013 om 15:24
< 1 min lezen

Verzorgers Geneeskundig Bataljon bekijken Traumatologie Rijnstate

ARNHEM - Bij wijze van proef krijgen geneeskundige verzorgers van het 400 Geneeskundige Bataljon (400 Gnkbat) deze week in ziekenhuis Rijnstate de mogelijkheid om te ervaren hoe het is om op een afdeling Traumatologie te werken, zo meldt het Arnhemse ziekenhuis.

ARNHEM – Bij wijze van proef krijgen geneeskundige verzorgers van het 400 Geneeskundige Bataljon (400 Gnkbat) deze week in ziekenhuis Rijnstate de mogelijkheid om te ervaren hoe het is om op een afdeling Traumatologie te werken, zo meldt het Arnhemse ziekenhuis.

Door een overeenkomst tussen de Luchtmobiele brigade en het Arnhemse ziekenhuis is een dergelijke snuffelstage op een van de afdelingen van het ziekenhuis voor militair verpleegkundigen en verzorgenden al mogelijk sinds 2009.

Door op de afdeling Traumatologie mee te lopen krijgen de geneeskundig verzorgers een beeld van wat er met slachtoffers van een trauma gebeurt nadat zij naar het ziekenhuis zijn gebracht. Ook krijgen zij te zien wat militair verpleegkundigen doen tijdens hun praktische tewerkstelling op een verpleegafdeling en kunnen ze zich oriënteren op de arbeidsmarkt.

© Nationale Zorggids / Martijn Keitz

Relevante artikelen

Alles van zorgpersoneel
    • Zorgpersoneel

    Moord op ggz-verpleegkundige Mondriaan: rechtbank legt zwaardere straf op dan eis OM

    7 november 2025 om 11:55
    • Zorgpersoneel

    Zorg in Meander Medisch Centrum twee dagen lang flink afgeschaald

    6 november 2025 om 16:06

Aankomende evenementen

11 Nov
Course: Participatory action research
  • Noord-Holland