1 maart 2013 om 11:21
< 1 min lezen

VUmc mag weer longoperaties uitvoeren

AMSTERDAM (Novum) – Het VUmc mag na een halfjaar stilstand weer longoperaties uitvoeren. Dat gebeurt met instemming van de Inspectie voor de Gezondheidszorg (IGZ), schrijft De Telegraaf vrijdag.

Het VUmc kwam onder verscherpt toezicht te staan van de inspectie vanwege een conflict tussen medisch specialisten. De afdeling longchirurgie van het Amsterdamse ziekenhuis werd helemaal stilgelegd. Het conflict ontstond nadat een ernstig zieke longpatiënt vorig jaar overleed op de intensive care. Specialisten zouden niet goed met elkaar samen hebben gewerkt.

Het verscherpte toezicht werd vorige week met in ieder geval twee weken verlengd. De inspectie bekijkt volgende week of het toezicht nog moet worden voortgezet.

Relevante artikelen

Alles van zorgpersoneel
    • Zorgpersoneel

    Onjuiste registratie bemoeilijkt vermindering van dwangmaatregelen in ggz

    26 november 2024 om 09:53
    • Zorgpersoneel

    Gehandicaptenzorg onder druk: zzp’ers en lage tarieven dwingen tot uitstel van investeringen

    26 november 2024 om 09:49

Aankomende evenementen

08 Mar
Café Doodgewoon
  • Noord-Brabant
09 Mar
Basis workshop Peristomale huidproblemen
  • Utrecht
10 Mar
Het Luchtmoment
  • Noord-Brabant
15 Mar
Congres Samen voor Gezondheid, Zorg en Welzijn
  • Utrecht