9 november 2012 om 09:31
< 1 min lezen

Week van de Chronisch Zieken van start

MIDDELBURG – In het kader van de Week van de Chronisch Zieken die vandaag van start is gegaan, organiseert het Admiraal de Ruyter Ziekenhuis (ADRZ) in Middelburg het symposium ‘Diabetes in Beweging’, zo meldt het ziekenhuis.

Deze middag worden diverse lezingen gehouden en is er een informatiemarkt over het belang van een gezonde leefstijl.

Een ander initiatief van het ADRZ is een zogeheten verwenbehandeling die het ziekenhuis in samenwerking met ROC Zeeland aanbiedt voor patiënten van de afdeling Longziekten in Goes. Leerlingen van de opleiding Schoonheidsspecialist en Allround Schoonheidsspecialist van de onderwijsinstelling bieden de patiënten die dag een manicure, gezichtsbehandeling of gedeeltelijke massage aan.

Tijdens de Week van de Chronisch Zieken vinden in het hele land activiteiten plaats om bekendheid te geven aan nieuwe ontwikkelingen en de stand van zaken op het gebied van de zorg en het maatschappelijk leven van chronisch zieken. De week, die van 9 tot en met 16 november duurt, is een initiatief van landelijke organisaties van patiënten, mantelzorgers, (para)medici, verpleegkundigen, verzorgenden, onderzoekers, werkgevers, werknemers, en arbeidsdeskundigen en -bemiddelaars.

© Nationale Zorggids / Martijn Keitz

Relevante artikelen

Alles van zorgpersoneel
    • Zorgpersoneel

    Kabinet blijft erbij: organisaties met schijnzelfstandigen krijgen vanaf 2026 boete

    Gisteren om 11:14
    • Zorgpersoneel

    Medewerkster Coloriet maakt en deelt filmpjes van oudere bewoners, maar niemand doet aangifte

    18 december 2025 om 13:28

Aankomende evenementen

21 Dec
Algemene rondleidingen bij OlmenEs
  • Friesland
13 Jan
Van ex-partner naar co-ouder
  • Noord-Brabant
08 Feb
Als het spel te ver gaat – gokschade herkennen in de huisartsenpraktijk en de basis-GGZ
  • Limburg