22 april 2016 om 12:24
< 1 min lezen

Zorginstelling Diafaan vraag faillissement aan

De Gelderse zorgorganisatie Diafaan heeft deze week faillissement aangevraagd. De organisatie zegt in de financiële problemen te zijn gekomen doordat het onvoldoende in staat was om zich aan te passen aan de veranderingen in de financiering van zorg en vastgoed. Diafaan heeft 900 medewerkers en 1.800 cliënten. Dat meldt NOS.

De komende tijd zal de instelling spreken met eventuele overnamekandidaten. “Diafaan is een ontzettend mooie organisatie. We hebben er alle vertrouwen in dat we een goede oplossing vinden. De inzet is om zoveel mogelijk werkgelegenheid te behouden”, zegt bestuurder ad interim Nettie Saarloos op de website van Diafaan. Volgens de organisatie blijven alle cliënten verzekerd van zorg. 

De zorgorganisatie is in de regio Liemers en Montferland in Gelderland actief op het gebied van thuiszorg, verpleeghuiszorg en dagbesteding. 

©Nationale Zorggids 

Relevante artikelen

Alles van zorgpersoneel
    • Ouderenzorg

    Anna Ziekenhuis opent gespecialiseerde afdeling voor ouderen met botbreuken

    5 december 2025 om 14:40
    • Ouderenzorg

    Ouderen en mensen met beperking in Wlz vaak dubbel verzekerd voor tandarts en fysio

    5 december 2025 om 09:28

Aankomende evenementen

09 Dec
Het Luchtmoment door Sociom
  • Noord-Brabant
10 Dec
Lotgenotencontact voor Mantelzorgers (donderdag) – West Maas en Waal door Sociom
  • Gelderland
11 Dec
Kerstmarkt bij OlmenEs
  • Friesland