NZG Vacature Verzorgende IG

Functietitel:
Verzorgende IG
Online datum:
11-05-2023
Provincie:
Utrecht
Plaats:
Amersfoort
Sector:
Woonzorg
Uren:
8 - 32
Soort vacature:
Parttime
Salarisschaal:
€ 2.266,72 - € 3.575,63
Opleidingsniveau:
MBO/HBO
Omschrijving:

Verzorgende IG

 Is het werken met de doelgroep PG voor jou weggelegd? Straal jij kalmte en rust uit en kan jij goed luisteren? Wij nodigen je van harte uit om eens te komen kijken op onze afdelingen! Heb jij een diploma SPW niveau 4 of begeleider specifieke doelgroepen en wil jij je scholen richting verzorgende IG? Dit kan binnen 20 weken bij ons, wij nodigen je van harte uit!

Regio: Amersfoort

Uren: 8-32 uur

Opleiding: verzorgende IG (EVV) of de bereidheid om dit diploma te halen

Salaris: conform cao VVT FWG 40

Wat ga je doen?

Werken op één onze pg afdelingen is geen dag hetzelfde! Coördinerend verpleegkundige Bianca kan het weten: '' Geen dag is hetzelfde, de bewoners ook niet dus werken op de automatische piloot gaat niet. Met je hart werken, echt contact zoeken met de bewoner is wat ons werk zo mooi maakt!''
Als verzorgende IG (EVV) weet jij juiste zorg te verlenen aan onze bewoners. Voor ons is het belangrijk om zo goed mogelijk te luisteren naar wat zij willen en aangeven. Op onze locatie werken we dan ook zo rustig mogelijk zodat mensen het gevoel hebben thuis te zijn. Samen voor onze bewoners is ons motto, want samen leveren wij de beste zorg voor onze bewoners maar ook voor elkaar! Op onze locatie vind je drie pg afdelingen van 22 bewoners per woongroep met een gezamenlijke keuken en twee huiskamers. Ook hebben wij een kleinschalige pg woongroep van 11 bewoners.

Verpleeghuis de Lichtenberg Amersfoort


Je gaat aan de slag op Verpleeghuis de Lichtenberg. In het groenste stuk van Amersfoort staat onze zorglocatie te midden van een parkachtige omgeving. Onze bewoners kijken uit op de bomen van het bos en de binnentuinen, je hoort de vogels fluiten en kunt erop uit via de begaanbare wandelpaden rondom deze unieke plek. De sfeer binnen is eveneens ontspannen, huiselijk en warm. Door de grote ramen ogen de vertrekken ruim en licht. Het welbevinden van onze bewoners en cliënten staat centraal! Kom jij jouw expertise met ons delen en verwelkomen wij jou binnenkort op onze locatie.

Werken bij Beweging 3.0: altijd een goede keuze!
Beweging 3.0 is actief op het gebied van zorg, wonen en welzijn in de regio Eemland. Een grote organisatie die voor jou diverse mogelijkheden biedt tot doorgroei en ontwikkeling. Zo hebben wij een eigen Academie om mensen op te leiden en stimuleren wij interne doorstroom en groei.

 

Dit neem je mee

 • Diploma verzorgende IG en EVV (of bereidheid om deze te behalen)

 • Student en volg je helpende zorg en welzijn, verzorgende IG, mbo of hbo verpleegkunde? Welkom voor een bijbaan!

 • Enthousiasme en gedrevenheid;

 • Nieuwsgierig naar het werken op onze locatie? Een meeloop moment is zo geregeld!

Dit bieden wij jou

 • Een buddy waar jij terecht kunt met vragen vanaf het moment dat je start;

 • Wij vinden ontwikkeling erg belangrijk, dus wil jij een opleiding doen dan denken we met je mee; 

 • We voeren altijd het gesprek voor mogelijkheden voor de toekomst;

 • Een contract voor onbepaalde tijd is bespreekbaar;

 • Goede onregelmatigheidstoeslag, pensioen, scholing- en ontwikkelmogelijkheden, reiskostenvergoeding, vakantiegeld en eindejaarsuitkering van 8,33%;

 • De mogelijkheid om te herintreden. Wij bieden hiervoor de juiste begeleiding.

Dit maakt jouw werk uniek

 • De kracht van onze afdelingen zit hem in het 'er zijn' voor onze bewoners en voor elkaar als collega's;

 • Op onze afdelingen wonen mensen met verschillende vormen van dementie;

 • Verpleeghuis de Lichtenberg is goed te bereiken met het OV (er stopt een bus voor de deur) en er is voldoende parkeergelegenheid;

 • Je krijgt de mogelijkheid om training/ scholing te volgen samen met een psycholoog om persoonlijke benadering zo goed mogelijk in kaart te brengen;

 • Er heerst een goede sfeer onderling en er is ruimte om wat gezelligs te ondernemen met het team!

Interesse?

Neem dan gerust contact op met Lieveke Meiling via 06 42 53 20 45 of via Lieveke.Meiling@beweging3.nl of reageer op deze vacature. Een cv is voldoende!

In verband met de vakantie van Lieveke kan je in de periode van 8 mei tot en met 2 juni contact leggen met Ezra Bogers via 06 43 28 04 21 of via Ezra.Bogers@beweging3.nl.

Gegevens Beweging 3.0

Naam instelling:
Beweging 3.0
Adres:
Basicweg 24
Postcode:
3821 BR
Plaats:
Amersfoort
Telefoonnummer:
033 – 469 25 59
Website:
https://beweging3.nl/
Provincie:
Utrecht
Omschrijving:

Daarnaast zijn Welzijnsorganisatie Welzin en Leef3.nu belangrijke activiteiten van Beweging 3.0. Welzin biedt dagbesteding, buurtbemiddeling, maatschappelijk werk en begeleiding aan mensen die thuis wonen. Leef3.nu levert particuliere diensten en producten waarmee mensen zo lang mogelijk thuis kunnen blijven wonen.

NZG Vacatures zoeken

NZG Topvacatures